Jak může naše spolupráce vypadat


Individuální konzultace

Možná se nacházíte v obtížné či nepřehledné životní situaci, jste ve stresu, potřebujete se zorientovat a vyřešit věci, které vás trápí a každý den na ně myslíte. Anebo jste nespokojení, nevíte, kudy dál, nemůžete najít správné rozhodnutí, chystáte se učinit změnu a nejste si jistí, zda je to správně. Na toto všechno se můžeme během individuální konzultace zaměřit. O tom, jak bude individuální konzultace probíhat se více dočtete v sekci "Způsob práce". 

Kids' Skills - terapie pro děti

Potýkáte se s výchovnými nebo jinými potížemi vašeho dítěte a už si nevíte rady? Přijďte vyzkoušet metodu Kids' Skills, která vychází z toho, že pokud dítě nějaké problémy má, chybí mu určité dovednosti. Společně tyto dovednosti objevíme, pojmenujeme a vymyslíme plán, jak by se je mohlo dítě naučit. Vhodné i pro dospívající. 

Párové a rodinné konzultace

Rádi byste zlepšili své partnerské či rodinné vztahy, našli společnou řeč, začali si opět rozumět. Zde vám může pomoci párová či rodinná konzultace. O tom, jak konzultace vypadají se dočtete více v sekci "Způsob práce". 

My Backpack - zpracování životního příběhu pro děti

Prošlo si vaše dítě změnou pečující osobu a vy nevíte, jak s ním o tomto tématu mluvit? Fantazijní příběh, který společně vytvoříme, vám může pomoci. Vhodné pro děti od 4 do 12 let, které jsou v osvojení, pěstounské péči anebo si prošly ústavním zařízením nebo péčí cizí osoby a vrátily se do své biologické rodiny. 

Konzultace s reflektujícím týmem

Konzultace vhodná pro všechny, kteří si rádi poslechnou nápady více odborníků. Zhruba čtyřčlenný tým kolegů vstupuje do konzultace pouze v dohodnutých momentech a může nabídnout zajímavé podněty, připomínky a reflexe, na které bychom společně nemuseli přijít. Probíhá jako běžná konzultace. Tento typ konzultace nabízím zdarma, jelikož má pro mne a kolegy nedocenitelnou studijní hodnotu. 

Krizová intervence

Pokud jste ve velmi obtížné, stresující situaci nebo prožíváte ztrátu, možná nemáte myšlenky na řešení, podstatné je pro vás situaci zvládnout. Krizová intervence umožní se přes tuto situaci lépe překlenout, a až přijde vhodný čas, lze pokračovat navazující konzultací zaměřenou na řešení. 

Skype konzultace

Individuální konzultace mohu poskytnout i online prostřednictvím programu Skype.