Co by Vás mohlo zajímat

 

Rok 2019 začínám trochu jinak. Ráda bych vám totiž postupně představila pár zajímavých knih, které čtu nebo jsem přečetla. A zároveň tak využila svůj blog jako takový malý čtenářský deník. Ten si totiž jinak nevedu a co si budeme - hodil by se. Málokdy se mi podaří zapamatovat si všechen obsah, co bych chtěla, přestože byl zajímavý. Kromě toho najdete na blogu i novinky ze světa Konzultárny a další věci, které mi přijdou zajímavé a ráda bych je s vámi sdílela. 

Ano, návyky nejsou zlozvyky. Tedy dobré návyky. A ty dobré návyky spadající do škatulky osobního rozvoje představuje ve své knize 7 návyků skutečně efektivních lidí Stephen R. Covey. Coveyho návyky mi přijdou natolik užitečné, že bych se s vámi o ně chtěla během roku 2019 dělit a společně s vámi si je osvojit. Přečíst knihu je totiž jedna věc. Ale...

Čas od času pořádáme tzv. konzultace s reflektujícím týmem. V článku níže se dozvíte, co tato konzultace vlastně znamená a jak bude probíhat, pokud se jí rozhodnete zúčastnit. O plánovaných konzultacích s reflektujícím týmem Vás budu informovat.